Технічна підтримка масових заходів

ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД ПРОЕКТІВ ТА ЗАХОДІВ ТОВ "ХІПАКОМА" - ЦЕ ПРОФЕСІЙНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ІНЖИНІРИНГУ, АУДИТУ, КОНСАЛТИНГУ, НАДАННЯ ОРЕНДИ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ.

ВЛАСНА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ТА НАЯВНІСТЬ перевірених ПАРТНЕРІВ ДОЗВОЛЯЮТЬ КОМПАНІЇ НАДАВАТИ ЯКІСНУ ТЕХНІЧНУ ПІДТРИМКУ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ МАСОВИХ ЗАХОДІВ.

ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ ТОВ "ХІПАКОМА" ДОПОМОЖЕ ВАМ ДОСТАВИТИ І ЗМОНТУВАТИ НА МІСЦІ ТЕХНІЧНІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ.

ПОДІУМИ, ТОРГОВІ ТА ВИСТАВОЧНІ СТЕНДИ, огородження, МЕБЛІ, ВУЛИЧНІ Шатри АБО СЦЕНИ.

КОМПАНІЯ "ХІПАКОМА" НАДАЄ ПОСЛУГИ ІЗ комплексного технічного супроводу ЗАХОДІВ будь-якого рівня І МАСШТАБУ (ВИСТАВКИ, КОНФЕРЕНЦІЇ, СЕМІНАРИ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ) "ПІД КЛЮЧ".

У НАС ВИ ЗМОЖЕТЕ ОРЕНДУВАТИ ОБЛАДНАННЯ, ЗАМОВИТИ ІНЖЕНЕРІВ, ПЕРЕКЛАДАЧІВ, ФОТОГРАФІВ ТА ІНШИХ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ.

НАМИ ТАКОЖ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ ПО КИЄВУ ТА ВСІЙ УКРАЇНИ.

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ВЕСЬ ЦИКЛ ПІДГОТОВКИ, ДОСТАВКИ І МОНТАЖУ ТЕХНІЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ЗАХОДІВ У НАЙБІЛЬШИХ ДІЛОВИХ І КУЛЬТУРНИХ ЦЕНТРАХ УКРАЇНИ. Надаємо допомогу НА ЕТАПІ РОЗРАХУНКУ кошторису ТА ПІДБОРУ ОПТИМАЛЬНОГО ВАРІАНТУ ТЕХНІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ ЗАХОДІВ, контролюємо якість РОБІТ, ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ДОСТАВКУ І ДЕМОНТАЖ КОНСТРУКЦЙ.

ПРОФЕСІЙНЕ ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА КОМАНДА ТАЛАНОВИТИХ КВАЛІФІКОВАНИХ спеціалістів організують ВАШ ЗАХІД НА ВИЩОМУ РІВНІ!

Copyright Hipocoma 2019