ДОПОМОГА У ПРОВЕДЕННІ МАСОВИХ ЗАХОДІВ

ПРОФЕСІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ ПЕРЕДБАЧАЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ І ДОБРЕ ПІДГОТОВЛЕНИЙ ПЕРСОНАЛ ДЛЯ КОЖНОЇ ПОДІЇ.

КОМПАНІЯ "ХІПАКОМА" у своєму розпорядженні має великий штат кваліфікованих співробітників та УСПІШНО ОРГАНІЗУЄ ПО-СПРАВЖНЬОМУ МАСОВІ ПОДІЇ.

ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ "ХІПАКОМА" Є ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ "ПІД КЛЮЧ" НЕ ТІЛЬКИ В КИЄВІ, АЛЕ ІВ ІНШИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ!

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ КРЕАТИВНІ ІДЕЇ, ЯСКРАВІ КОНЦЕПЦІЇ, ГРАМОТНИЙ ПІДБІР ВИКОНАВЦІВ, А Й РІШЕННЯ РІЗНИХ ПИТАНЬ, ПОВ'ЯЗАНИХ ІЗ декоруванням, логістикою, БЕЗПЕКОЮ, ВЗАЄМОДІЄЮ зі ЗМІ, МІСЦЕВИМИ ОРГАНАМИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА БАГАТО ІНШОГО

"ХІПАКОМА" НАДАЄ ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ В ОРГАНІЗАЦІЇ закладів дозвілля, КУЛЬТУРНО-МАСОВИХ, ЕКОЛОГІЧНИХ І СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ТА КОМЕРЦІЙНИХ ЗАМОВНИКІВ, тісна взаємодія з муніципальними та окружними СТРУКТУРАМИ, приймає УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНИХ ПРОЕКТАХ. Ми орієнтуємося на СТВОРЕННЯ і ПІДТРИМКу довгострокових партнерських ВІДНОСИН З УСІМА КЛІЄНТАМИ та ПАРТНЕРАМИ, надаючи повний комплекс послуг в галузі ОРГАНІЗАЦІЇ МАСОВИХ ЗАХОДІВ.

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ ОРГАНІЗУВАТИ І ПРОВЕСТИ на гідному рівні БУДЬ-якого масштабного заходу: ВИСТАВКУ, КОНЦЕРТ, ФЕСТИВАЛЬ, ЗМАГАННЯ, КОНФЕРЕНЦІЮ, ВЕЛИКий СВЯТКОВий ЗАХІД.

Ми можемо брати участь в якості субпідрядника, виконуючи тільки свою частину від всього необхідного обсягу робіт або ж виступити в якості сторони, в обов'язки якої входить організація і контроль за виконанням всього обсягу робіт по організації і проведенню заходу.

ТАКОЖ КОМПАНІЯ "ХІПАКОМА" НАДАЄ В ОРЕНДУ МЕБЛІ ТА ТЕХНІЧНІ обладнання ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛИКИХ ЗАХОДІВ.

Допомога у проведенні масових заходів Київ, Харків, Одеса, Львів

Copyright Hipocoma 2019