допомога в організації масових заходів

Послуги допомога в організації масових заходів Київ Львів Одеса Харків

Наші послуги

Стійка безконтактної дезінфекції рук автоматична. Оренда, продаж Київ Україна

СТІЙКА ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ ОБРОБКИ РУК З МЕТОЮ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ВІД МІКРОБІВ В МІСЦЯХ СКУПЧЕННЯ ЛЮДЕЙ.

СТІЙКА ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ РУК МАЄ ВБУДОВАНИЙ БЕЗКОНТАКТНИЙ ДОЗАТОР, ЯКИЙ ЗНЕЗАРАЖУЄ РЕЧОВИНИ, КОМПАКТНО І ПІДХОДИТЬ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ В ТОРГОВИХ ТОЧКАХ, ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕННЯХ, НА СКЛАДАХ, В МЕДИЧНИХ ТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ.

СТІЙКА ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ РУК - СТАНЕ ЕФЕКТИВНИМ БАР'ЄРОМ ДЛЯ ВІРУСІВ ТА БАКТЕРІЙ, СТВОРИТЬ БЕЗПЕКУ У ВАШОМУ ПРИМІЩЕННІ, ТА ЗАХИСТИТЬ НАЙГОЛОВНІШЕ - ЗДОРОВ'Я ЛЮДЕЙ, І ЗВИЧАЙНО ЗНИЗИТЬ РИЗИК ПОШИРЕННЯ ВІРУСІВ!

ВИКОРИСТОВУВАНЕ ОБЛАДНАННЯ ПІДКРЕСЛИТЬ ВАШЕ ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПЕРСОНАЛУ ТА ВІДВІДУВАЧІВ.

Арка кабіна дезінфекції Київ Україна. Виробництво продаж дезінфікуючих арок

МОБІЛЬНА КАБІНА АБО АРКА ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ЛЮДЕЙ, СТВОРЕНА ТОВ «ХІПКОМА», ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ПРОТИВОВІРУСНОЇ ОБРОБКИ ОДЯГУ, ВЗУТТЯ, А ТАКОЖ ВІДКРИТИХ ДІЛЯНОК ТІЛА ЛЮДЕЙ, ЩО ПРОХОДЯТЬ ЧЕРЕЗ НЕЇ.

ОБЛАДНАННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ГІГІЄНІЧНУ ТА МЕДИЧНУ БЕЗПЕКУ ВІД МІКРОБІВ І ВІРУСІВ, ЯКІ ПЕРЕНОСЯТЬСЯ ПРИ ТАКТИЛЬНОМУ КОНТАКТІ ТА ЧЕРЕЗ ПОВІТРЯ.

КАБІНА ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ЛЮДЕЙ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ В ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ, МЕДИЧНИХ УСТАНОВАХ, МІСЦЯХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ, ЗАКЛАДІВ ДОЗВІЛЛЯ, В АЕРОПОРТУ, НА ВОКЗАЛІ, НА ПІДПРИЄМСТВАХ ТА ІНШИХ МІСЦЯХ СКУПЧЕННЯ ЛЮДЕЙ. ВСТАНОВЛЕННЯ КАБІНИ ЗАПОБІГАЄ МОЖЛИВОМУ ВЛУЧЕННЮ ВІРУСІВ В МЕДИЧНІ, РОБОЧІ, ТОРГОВІ АБО ІНШІ ПРИМІЩЕННЯ ЗА РАХУНОК ПОВНОЇ ОБРОБКИ ПОВЕРХОНЬ ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ.

КОНСТРУКЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ТА ЇЇ ФУНКЦІОНАЛ СПРЯМОВАНІ НА ПОВНЕ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ПОВЕРХНІ ВІД ШКІДЛИВИХ МІКРООРГАНІЗМІВ ТА ВІРУСІВ, В ТОМУ ЧИСЛІ І COVID-19. КОНТАКТНИЙ ДАТЧИК СПРАЦЬОВУЄ ТІЛЬКИ ПРИ ЗНАХОДЖЕННІ ЛЮДИНИ ВСЕРЕДИНІ КОНСТРУКЦІЇ.

Допомога у проведенні масових заходів Київ, Харків, Одеса, Львів

ПРОФЕСІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ ПЕРЕДБАЧАЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ І ДОБРЕ ПІДГОТОВЛЕНИЙ ПЕРСОНАЛ ДЛЯ КОЖНОЇ ПОДІЇ.

КОМПАНІЯ "ХІПАКОМА" у своєму розпорядженні має великий штат кваліфікованих співробітників та УСПІШНО ОРГАНІЗУЄ ПО-СПРАВЖНЬОМУ МАСОВІ ПОДІЇ.

ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ "ХІПАКОМА" Є ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ "ПІД КЛЮЧ" НЕ ТІЛЬКИ В КИЄВІ, АЛЕ ІВ ІНШИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ!

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ КРЕАТИВНІ ІДЕЇ, ЯСКРАВІ КОНЦЕПЦІЇ, ГРАМОТНИЙ ПІДБІР ВИКОНАВЦІВ, А Й РІШЕННЯ РІЗНИХ ПИТАНЬ, ПОВ'ЯЗАНИХ ІЗ декоруванням, логістикою, БЕЗПЕКОЮ, ВЗАЄМОДІЄЮ зі ЗМІ, МІСЦЕВИМИ ОРГАНАМИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА БАГАТО ІНШОГО

Технічна підтримка та супровід масових заходів Київ, Харків, Одеса, Львів

ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД ПРОЕКТІВ ТА ЗАХОДІВ ТОВ "ХІПАКОМА" - ЦЕ ПРОФЕСІЙНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ІНЖИНІРИНГУ, АУДИТУ, КОНСАЛТИНГУ, НАДАННЯ ОРЕНДИ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ.

ВЛАСНА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ТА НАЯВНІСТЬ перевірених ПАРТНЕРІВ ДОЗВОЛЯЮТЬ КОМПАНІЇ НАДАВАТИ ЯКІСНУ ТЕХНІЧНУ ПІДТРИМКУ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ МАСОВИХ ЗАХОДІВ.

ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ ТОВ "ХІПАКОМА" ДОПОМОЖЕ ВАМ ДОСТАВИТИ І ЗМОНТУВАТИ НА МІСЦІ ТЕХНІЧНІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ.

ПОДІУМИ, ТОРГОВІ ТА ВИСТАВОЧНІ СТЕНДИ, огородження, МЕБЛІ, ВУЛИЧНІ Шатри АБО СЦЕНИ.

КОМПАНІЯ "ХІПАКОМА" НАДАЄ ПОСЛУГИ ІЗ комплексного технічного супроводу ЗАХОДІВ будь-якого рівня І МАСШТАБУ (ВИСТАВКИ, КОНФЕРЕНЦІЇ, СЕМІНАРИ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ) "ПІД КЛЮЧ".

У НАС ВИ ЗМОЖЕТЕ ОРЕНДУВАТИ ОБЛАДНАННЯ, ЗАМОВИТИ ІНЖЕНЕРІВ, ПЕРЕКЛАДАЧІВ, ФОТОГРАФІВ ТА ІНШИХ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ.

НАМИ ТАКОЖ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ ПО КИЄВУ ТА ВСІЙ УКРАЇНИ.

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ВЕСЬ ЦИКЛ ПІДГОТОВКИ, ДОСТАВКИ І МОНТАЖУ ТЕХНІЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ЗАХОДІВ У НАЙБІЛЬШИХ ДІЛОВИХ І КУЛЬТУРНИХ ЦЕНТРАХ УКРАЇНИ. Надаємо допомогу НА ЕТАПІ РОЗРАХУНКУ кошторису ТА ПІДБОРУ ОПТИМАЛЬНОГО ВАРІАНТУ ТЕХНІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ ЗАХОДІВ, контролюємо якість РОБІТ, ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ДОСТАВКУ І ДЕМОНТАЖ КОНСТРУКЦЙ.

ПРОФЕСІЙНЕ ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА КОМАНДА ТАЛАНОВИТИХ КВАЛІФІКОВАНИХ спеціалістів організують ВАШ ЗАХІД НА ВИЩОМУ РІВНІ!

Будівельно-монтажні, електро-технічні роботи на масових та вуличних заходах

НАДАЄМО ПОСЛУГИ З ВИРОБНИЦТВА, МОНТАЖУ ТА ДЕМОНТАЖУ СЦЕН, КОНСТРУКЦІЙ, ЯКІ ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РІЗНИХ ЗАХОДІВ, НАПРИКЛАД, КОНЦЕРТІВ, РЕКЛАМНИХ АКЦІЙ АБО ВИСТУПІВ. ЦЕ МОЖЕ БУТИ ВИСТАВОЧНІ ТА ТОРГОВІ ПАВІЛЬЙОНИ, ГАРДЕРОБНІ, ПОДІУМИ, ТРИБУНИ. ВУЛИЧНІ РОЗБІРНІ КОНСТРУКЦІЇ, НАМЕТИ, ВУЛИЧНІ МЕБЛІ ОРИГИНАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ І БАГАТО ІНШОГО.

МИ РОЗРОБИМО, ВИГОТУЄМО ТА ЗМОНТУЄМО БУДЬ-ЯКІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ВАШОГО ЗАХОДУ ПІД ВАШІ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ СКЛАДНОСТІ.

МАЮЧИ ВЕЛИКИЙ ДОСВІД І НАВИЧКИ ВИСОТНИХ РОБІТ, А ТАКОЖ ВИКОРИСТАННЯ СПЕЦІАЛЬНОЇ ВИСОТНОЇ ТЕХНІКИ, НАШІ ПРОФЕСІОНАЛИ ШВИДКО ВИКОНАЮТЬ МОНТАЖ АБО ДЕМОНТАЖ РІЗНОГО РОДУ КОНСТРУКЦІЙ.

КРІМ ПРОЕКТУВАННЯ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ САМИХ КОНСТРУКЦІЙ, ТОВ "ХІПАКОМА" НАДАЄ МОНТАЖНІ ТА БУДІВЕЛЬНІ ПОСЛУГИ БЕЗ ЯКИХ НЕ ОБХОДИТЬСЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ЖОДНОГО ВЕЛИКОГО ЗАХОДУ: КОНЦЕРТУ, ФЕСТИВАЛЮ, СВЯТА МІСЬКОГО АБО ДЕРЖАВНОГО РІВНЯ.

Логістичні послуги та перевезення вантажів для масових заходів Київ Харків Одеса Львів

ОДНИМ ІЗ НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ "ХІПАКОМА" Є ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ!

МИ Беремо ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВАНТАЖ З МОМЕНТУ ЗАВАНТАЖЕННЯ І ДО МОМЕНТУ ВИВАНТАЖЕННЯ.

МИ ГАРАНТУЄМО своїм клієнтам, ЩО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ БУДЕ БЕЗПЕЧНИМ І ТОЧНИМ щодо ТЕРМІНУ виконання.

НАДАЄМО СУЧАСНИЙ АВТОПАРК ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ЗАМОВЛЕННЯ. МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ ДОСТАВИТИ КРУПНИЙ ВАНТАЖ У БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ УКРАЇНИ!

Copyright Hipocoma 2019