Про нас

Чому обирають ХІПАКОМА?

  • Високий професіоналізм і великий досвід. Середній стаж роботи наших фахівців в сфері комплексного технічного супроводу заходів становить понад 10 років, що дозволяє провести захід на найвищому рівні
  • ВИСОКА АВТОНОМНІСТЬ ПЕРСОНАЛУ. ЧІТКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ПРАЦІ, СПРЯМОВАНА НА ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ • Наявність власного складу і обладнання. Якість послуг, що надаються. Ми можемо запропонувати мінімальні для замовника ціни і терміни виконання робіт
  • У своїй роботі ми використовуємо тільки професійне обладнання. НАЯВНІСТЬ ВСІХ НЕОБХІДНИХ СЕРТИФІКАТІВ І ДОПУСКІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ висотних І ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ РОБІТ
  • Лояльні ціни, завжди приємні бонуси та знижки. Ми цінуємо і любимо своїх клієнтів!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СУПРОВОДЖУВАТИ НАЙСКЛАДНІШІ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗАХОДИ

КОМПАНІЯ "ХІПАКОМА" - ЦЕ БЕЗДОГАННА РЕПУТАЦІЯ НАДІЙНОГО ДІЛОВОГО ПАРТНЕРА, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОТЕНЦІАЛ для динамічного розвитку І ДОЗВОЛЯЄ НАМ ВПЕВНЕНО дивитися в майбутнє, надаючи ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ В РІЗНОМАНІТНИХ СФЕРАХ ДІЯЛЬНОСТІ.

Ми спеціалізуємося на розробці і виконанні комплексних проектів з технічної підтримки заходів різного рівня складності. Надаємо послуги з монтажних та електротехнічних робіт, збірці виставкових стендів, оренді меблів, допомозі в організації масових заходів, виконуючи обсяг робіт «під ключ» від проектування та інсталяції обладнання до технічної підтримки при проведенні заходу.

НАША КОМАНДА - ЦЕ ДОСВІДЧЕНІ І КОМПЕТЕНТНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ: цілеспрямованість, уважність співробітників, відповідальність та якісний підхід до виконання РОБІТ - дозволяє нам вирішувати нестандартні і найскладніші завдання, надаючи послуги найвищої якості за оптимальними цінами.

МИ АКТИВНО ПРИЙМАЄМО УЧАСТЬ У КУЛЬТУРНО-ОСВІТНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ КРАЇНИ, БЛАГОДІЙНОСТІ І РОЗВИТКУ НОВИХ ЦІКАВИХ ПРОЕКТІВ

Успішний досвід роботи в сфері корпоративних заходів з 2013 року, дозволяє нашій команді швидко і якісно реалізовувати найрізноманітніші проекти - від найпростіших вечірок до масштабних свят і фестивалів в Україні!

З питань оренди обладнання і технічного супроводу заходів звертайтесь за телефонами:
+38 063 568 00 37
+38 044 568 00 37

Наші менеджери із задоволенням проконсультують, а також дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть у виборі оптимального рішення!

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ! ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД МАСОВИХ ЗАХОДІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

Copyright Hipocoma 2019